Celý život je škola

Udržiavať krok s marketingovým svetom vyžaduje neustále vzdelávanie sa

„Som vášnivým študentom dneška, aby som mohol byť lídrom zajtrajška.“

Branding

Dizajn pre obrazovky –
Teoretické základy UI, UX a interkačného dizajnu.

Branding budovanie úspešnej značky-
Aby firma dosiahla úspech, zostala na trhu dlhý čas a získala si verných zákazníkov, musí byť postavená a fungovať ako značka.

Illustration

Adobe illustrator – 
Základy najvyužívajnejšieho grafického editora

Canva grafika pre negrafikov-
Canva je intuitívna online aplikácia na úpravu fotiek, ale aj na vytváranie grafiky pre blogy, weby, sociálne siete.

Copywriting

Content marketing –
Úspešný content marketing vám pomáha dosahovať marketingové a biznis ciele. Ak je stratégia tvorby obsahu nastavená správne, podporuje budovanie povedomia o značke, zvyšuje predaj a prepája takmer všetky zložky online marketingu, čím ho robí efektívnejším.

Základy Copywritingu –
Tento kurz popisuje základné princípi písania textov na web. NIeje to moja silná stránka preto sa nehrniem do písania blogov ale bez problémov zvládam kratšie blogposty či posty

Social Media

Základy online marketingu 101 –
SEO, PPC kampane, Social marketing či content marketing. Marketingový framework SEE-THINK-DO-CARE či o marketingovom lievku (funnely)…

Social media marketing –
Zameraný najmä na Facebook business a Instagram.

Reklamné kampane na Instagrame-
Asi všetci chápeme čo tým chcem povedať

Facebook business manager –
Je nástroj, ktorý je určený na organizáciou a správou firmy, administráciou Facebook stránok a inzertných účtov. Je to miesto, kde múžem spravovať vaše Facebookové reklamné a marketingové aktivity.

Google Ads

Google digitálna garáž –
Kurz o online marketingu na získanie základných digitálnych zručností

Google Ads Fundamental Certification –
Osvojenie si základov vytvárania a prispôsobovania kampaní vo Vyhľadávacej sieti Google, aby sa vaše reklamy zobrazovali zákazníkom, ktorí hľadajú to, čo ponúkate.

Google Ads Search Certification –
Znalosť v tvorbe a optimalizácii kampaní vo Vyhľadávacej sieti Google. Certifikovaní kurz od google

Performance

Performance marketing-
nie je len o PPC reklamách a ich vyhodnocovaní. Performance marketing sa skladá z viacerých činností, ktoré na seba nadväzujú a pri ich dodržiavaní dokážeš efektívnejšie pracovať s celkovým online marketingom

Pokročilé SEO stratégie-
Content gap analýza, Skyscraper stratégia, Middleman metóda, Strategický nákup spätných odkazov, Strategický nákup spätných odkazov.

Data driven online marketing a biznis-
Analytická stratégia pomáha pri dosahovaní vašich biznis či marketingových cieľov.

Ak potrebujete komplexný balík

Určite, radi by sme vás zaujali dynamickým a účinným prístupom k marketingovej stratégii. Naša marketingová stratégia je ako stavba s pevnými základmi, ktorá vedie k rastu vášho podnikania a úspechu na trhu.

  1. Prieskum trhu: Spolu s vami prenikneme hlboko do trhu, aby sme pochopili jeho dynamiku, vašu konkurenciu a najmä potreby vašich zákazníkov.

  2. Stanovenie cieľov: Definujeme spoločne s vami ambiciózne, ale realistické ciele, ktoré budú smerovať k úspechu vášho podnikania.

  3. Segmentácia a cielenie: Sústredíme sa na identifikáciu najzaujímavejších segmentov trhu a následne vytvoríme stratégiu, ako ich efektívne oslovovať.

  4. Vytvorenie pozície: Pomôžeme vám definovať vašu jedinečnú ponuku a pridať hodnotu, ktorá vás odlišuje od konkurencie a priláka zákazníkov.

  5. Výber marketingových nástrojov: S naším skúseným tímom identifikujeme najefektívnejšie kanály a nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

  6. Plánovanie a implementácia: Spoločne s vami vytvoríme detailný akčný plán, ktorý bude mapovať každý krok na ceste k úspechu a zabezpečí jeho účinnú realizáciu.

  7. Meranie a analýza: Neprestávame sledovať výsledky, aby sme zistili, čo funguje a čo nie. Na základe týchto poznatkov prispôsobujeme našu stratégiu tak, aby sme dosiahli maximálny úspech.

S našou predajnou marketingovou stratégiou máte záruku, že vaše podnikanie bude na ceste k rastu a úspechu. Spolupracujte s nami a dosiahnite svoje obchodné ciele rýchlejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým!

Prvý krok je tu

KONTAKT

Pretože mi záleží na kontakte s vami.